Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! 

Ankara’nın Keçiören ilçesindeyiz. Tüm kanalizasyon, su ve doğalgaz kaçakları ve projelendirme, mekanik sıhhi tesisat, kolektör sistemleri, kalorifer petek temizleme, sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için Ankara’nın tüm ilçelerine 7/24 servis imkanı sunuyoruz.

Servis Yerleri

Altındağ Akyurt Ayaş
Balâ Beypazarı Çamlıdere
Çankaya Çubuk Elmadağ
Etimesgut Evren Güdül
Haymana Kahramankazan Kalecik
Keçiören Kızılcahamam Mamak
Nallıhan Polatlı Pursaklar
Sincan Şereflikoçhisar Yenimahalle

     

Bize neden güvenmelisin?

Çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından değer verilen, rakiplerimiz  tarafından saygı duyulan ve otuz yılı aşkın süredir hizmet mükemmelliği ile Durkal Tesisat  olarak tanınan güvenilir bir firmayız. Müşteriler, satıcılar, tedarikçiler  ve çalışanlarla yaptığımız tüm ilişkilerimizde davranışlarımızı etkilemek için değerlerimize güveniyoruz:

 

  1. Uzman Kadro -Türkiye’nin en köklü ve kendisini sektörde ıspat etmiş , mekanik sıhhı tesisat kuruluşlarından biri olan DURKAL TESİSAT  1985’ten beri sektörün içinde olup, günün şartlarına göre kendini güncellemiş  bilgi ,  birikimi ve tecrübesi ile birlikte bu güne kadar çalışmış olduğu takım arkadaşlarını bir araya toparlayarak Ankara’da bu gün ki kurumsal yapısına  ulaşmıştır.
  2. Hızlı  Servis -Firmamız tüm müşterilerine 7/24 zamanında ve çözüm odaklı hizmet vermeyi prensip haline getirmiştir
  3. Hizmet kalitesi  - Çevresindeki en iyi Mekanik Sıhhi  Tesisat, ısıtma ve soğutma hizmetini sunmak için çalışıyoruz. 
  4. Güven- Dürüstlük   işimizin temel taşıdır. Uygun fiyata yüksek kaliteli  ve samimi iş ahlakı sunuyoruz.
  5. Sürekli Gelişim - Çalışanlarımız, müşterilerimize sunduğumuz mükemmellik standardını sürdürmek için becerilerini, bilgilerini ve eğitimlerini ilerletmeye kendini adamıştır.
  6. İsabetli Karar - Çalışanlarımıza şirket ve müşterilerimiz adına iyi kararlar vermeleri konusunda güveniriz. Çalışanları inisiyatif kullanmaya ve her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmaya teşvik ediyoruz.